Author: s***e
Date:
Review: amazing wig! nice hair texture! and nice color! all natural looking! my hair is growing after getting chemo and this is one of the best wigs I have
Color: Multicolor
Price: 127kr
Original Price: 169kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241424254 |
Author: s***e
Date:
Review: amazing wig! nice hair texture! and nice color! all natural looking! my hair is growing after getting chemo and this is one of the best wigs I have
Color: Multicolor
Author: s***a
Date:
Review: Perfectly fit and beautiful
Color: Brown Ombre
Author: s***1
Date:
Review: Love this wig looks like real hair natural looking and soft I put it into a wig bag
Color: Brown Ombre
Author: 9***e
Date:
Review: Looks how it is endorsed, comfortable to wear, and very much affordable.
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.